Lintopdrachten overslaan
Verdergaan naar hoofdinhoud
Uitgebreid zoeken
u bevindt zich: Home > Bemesting > Overige gewassen
Overige gewassen
Fosfaatafvoer van wortel- en knolgewassen

De fosfaatafvoer is berekend uit de opbrengst van het hoofdproduct en het afgevoerde bijproduct. De gemiddelde fosfaatafvoer geldt voor de opgegeven opbrengsten. Bij afwijkingen kunt u met het fosfaatgehalte de afvoer berekenen.

 

Fosfaatafvoer van wortel- en knolgewassen
GewasOpbrengst (ton/ha)P2O5 (kg/ton)Gemiddelde P2O5-afvoer (kg/ha)
HoofdproductBijproductHoofdproductBijproductZonder bijproductMet bijproduct
Aardpeer403,51,435656
Cichorei43200,90,538,738,7
Consumptieaardappelen5051,135555
Fabrieksaardappelen4550,9340,540,5
Industrieaardappel4550,9340,540,5
Plantuien402,50,81,63232
Pootaardappel36101,1339,639,6
Suikerbiet60350,90,75478,5
Winter plantuien4030,81,63232
Winter zaaiuien4030,81,63232
Witlof30220,90,72727
Zaaiuien5030,81,64040

 

 


 

 

Overige gewassen;Wortel;P Fosfor;Consumptieaardappel;Pootaardappel;Zetmeelaardappel;Biet;Cichorei;Plantui;Zaaiui;
gerelateerd