Lintopdrachten overslaan
Verdergaan naar hoofdinhoud
Uitgebreid zoeken
u bevindt zich: Home > Bemesting > Overige gewassen
Overige gewassen
Fosfaatafvoer van koolgewassen

​De fosfaatafvoer is berekend uit de opbrengst van het hoofdproduct en het afgevoerde bijproduct. De gemiddelde fosfaatafvoer geldt voor de opgegeven opbrengsten. Bij afwijkingen kunt u met het fosfaatgehalte de afvoer berekenen. 

 

Fosfaatafvoer van koolgewassen    
GewasOpbrengst (ton/ha)P2O5 (kg/ton) Gemiddelde P2O5-afvoer (kg/ha)
Hoofd-productBijproductHoofd-productBijproductZonder bijproductMet bijproduct
Bloemkool22400,91,12020
Boerenkool20171,60,93232
Broccoli8331,61,61313
Chinese kool48330,91,14343
Gele savoiekool55400,91,15050
Groene savoiekool40400,91,13636
Koolraap66250,915959
Koolrabi37120,90,83333
Rode kool60400,90,95454
Spitskool40250,913636
Spruitkool18352,11,63894
Weeuwen22400,91,12020
Witte kool75400,70,95353

 

 

 

Overige gewassen;Koolgewas;P Fosfor;
gerelateerd