Lintopdrachten overslaan
Verdergaan naar hoofdinhoud
Uitgebreid zoeken
u bevindt zich: Home > Bemesting > Overige gewassen
Overige gewassen
Fosfaatafvoer van groenten

De fosfaatafvoer is berekend uit de opbrengst van het hoofdproduct en het afgevoerde bijproduct. De gemiddelde fosfaatafvoer geldt voor de opgegeven opbrengsten. Bij afwijkingen kunt u met het fosfaatgehalte de afvoer berekenen.

 

GewasOpbrengst (ton/ha) P2O5 (kg/ton)Gemiddelde P2O5-afvoer
    (kg/ha) 
Hoofd-productBij-productHoofd-productBij-productzonder bijproductmet bijproduct
Doperwten conserven6101,61,49,69,6
Knolselderij40231,60,96464
Picklers3520,71,624,524,5
Prei43180,90,738,751,3
Rode biet653510,46565
Schorseneer25101,61,34040
Stamslaboon12170,91,110,810,8
Tuinbonen5,5159,6152,852,8
Waspeen80200,70,85656
Winterpeen80200,90,87272
Zilveruien3020,71,62121
Andijvie45250,70,531,531,5
Eikebladsla50290,70,83535
Groenselderij7010,50,93535
IJssla45340,50,422,522,5
Kropsla45110,70,631,531,5
Krulandijvie55250,70,538,538,5
Krulsla45110,70,631,531,5
Lollo rossa45150,70,631,531,5
Paksoi502010,85050
Raapstelen27,521127,527,5
Radicchio20300,90,51818
Spinazie32150,91,128,828,8
Bloemkool22400,91,119,819,8
Boerenkool20171,60,93232
Broccoli8331,61,612,812,8
Chinese kool48330,91,143,243,2
Gele savoiekool55400,91,149,549,5
Groene savoiekool40400,91,13636
Koolraap66250,9159,459,4
Koolrabi37120,90,833,333,3
Rode kool60400,90,95454
Spitskool40250,913636
Spruitkool18352,11,637,893,8
Weeuwen22400,91,119,819,8
Witte kool75400,70,952,552,5
Akkermunt501115050
Bieslook6512116577
Digitalis1,546199
Digitalis lanata2951,5143,543,5
Dille kruid2010,811616
Dragon541155
Engelwortel202532,46060
Maggi blad301103030
Maggi wortel22,592,225,5649,9549,95
Postelein303113030
Selderijblad6010,905454
Thijm205112020
Valeriaanwortel14283,211,6144,9444,94
Aardbeien1812,50,51,3925,25
Aardbeien wachtbed1500,50,57,57,5
Aardbeien planten2000,50,51010
Asperge planten510,90,74,54,5
Asperges5,401,40,77,567,56
Augurk35200,93,431,599,5
Bleekselderij7210,90,964,864,8
Bospeen5010,703535
Bosprei3050,90,72727
Bosui3010,91,62727
Courgette7015117070
Doperwt10381,61,41616
Kapucijner onrijp6,51413384,584,5
Kapucijner erwt61513378123
Kervel2511,61,44040
Knolvenkel22,5180,50,711,2511,25
Parijse wortelen30150,70,82121
Pastinaak701512,57070
Peterselie blad5511,608888
Pompoen75200,93,467,5135,5
Pompoen6015116060
Preiplanten52,50,90,74,54,5
Pronkboon2713112740
Rabarber pollen62010,8622
Rabarber402010,84056
Radijs8,520,50,54,254,25
Rettich22,5140,81,31818
Rijspeul9201,61,414,414,4
Roodlof30150,90,72727
Sjalot3520,851,629,7529,75
Spekboon2020112020
Stampeul9200,91,18,18,1
Stamslaboon14160,91,112,612,6
Stamsnijboon17170,91,115,315,3
Suikermais kolven17,5251,41,224,524,5
Tuinboon vers22,5122,7160,7560,75

 

 

Overige gewassen;P Fosfor;
gerelateerd